Ortopedzi - nie czekaj w kolejce do NFZ

ą dla swoich pacjentów pakiety pacjenta ortopedycznego. W ramach posiadanego pakietu będzie można odbywać darmowe wizyty lekarskie. Dzięki temu uda się zaoszczędzić nieco pieniędzy, które będzie można przeznaczyć na kupno leków cz

Ortopedzi - nie czekaj w kolejce do NFZ

Pakiet pacjenta ortopedycznego

Kierownicy przychodni zdają sobie sprawę z tego, że korzystanie z prywatnej opieki ortopedycznej może być bardzo kosztowne, dlatego przygotowują dla swoich pacjentów pakiety pacjenta ortopedycznego. W ramach posiadanego pakietu będzie można odbywać darmowe wizyty lekarskie. Dzięki temu uda się zaoszczędzić nieco pieniędzy, które będzie można przeznaczyć na kupno leków czy opatrunków. Niektóre pakiety obejmują także wykonanie bezpłatnych badań zleconych przez ortopedę niezależnie od tego, czy są to badania krwi czy badania usg. Prawdziwą okazją dla pacjentów ortopedycznych jest możliwość skorzystania z bezpłatnych zabiegów. Wprawdzie dostęp do nich otwiera wcześniej wykupiony pakiet, jednak dzięki temu można z nich korzystać nawet, jeżeli aktualnie pacjent nie posiada środków na koncie.


Leczenie urazów ortopedycznych

Leczenie urazów ortopedycznych bywa bardzo długie, a z drugiej strony może wymagać odbywania częstych kontroli u lekarza. Dlatego nie wszystkie wizyty u lekarza będą mogły odbywać się w państwowych przychodniach, a za niektóre z nich trzeba będzie zapłacić. Poza tym w trakcie leczenia ortopedycznego może zaistnieć potrzeba przeprowadzenia dodatkowych badań, w tym badań rtg czy badań przy użyciu aparatu usg. Z takiej aparatury medycznej można korzystać zarówno w ramach leczenia państwowego, jak i leczenia prywatnego. W niektórych przypadkach pacjenci decydują się także na odbycie konsultacji profesorskich, które najczęściej są płatne. Jednak mogą one pomóc w podjęciu właściwych decyzji dotyczących leczenia trudnych urazów ortopedycznych.


Wybór dobrego ortopedy

Korzystanie z długotrwałej, prywatnej opieki ortopedycznej może być bardzo kosztowne, dlatego w takiej sytuacji pacjenci bardzo często traktują ją po prostu jako uzupełnienie dla leczenia ortopedycznego realizowanego w ramach państwowej opieki medycznej. Warto, więc, wybrać takiego lekarza, który przyjmuje jednocześnie w państwowych i prywatnych przychodniach ortopedycznych. Będzie on potrafił ustalić dobry plan leczenia ortopedycznego i postępować według ogólnie przyjętych zasad medycznych. W czasie długotrwałego leczenia pacjent będzie musiał sięgać po różne leki i uczestniczyć w różnego rodzaju zabiegach rehabilitacyjnych. Będzie się także zdarzało, że skorzysta z prywatnej wizyty lekarskiej u swojego lekarza prowadzącego.